Noark Proudový chránič Ex9L-H 4Pólový 25A AC 30mA 10kA 108175 /náhrada za Ex9CL-H 100652/

-8 %
Novinka
Noark Proudový chránič Ex9L-H 4Pólový 25A AC 30mA 10kA 108175 /náhrada za Ex9CL-H 100652/
Prodejní s DPH 858 Kč
Ušetříte 69 Kč 8 %
789 Kč s DPH
652 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Trutnově:
úterý 28. května
Přepravní společností:
středa 29. května
Kód108175
Záruka5 let
Popis

Proudové chrániče Noark Ex9CL-H, 10 kA 
 
  Tyto chrániče slouží k ochraně obvodů a osob před úrazem elektrickým proudem. Chrání obvody před kterýma je zapojen a nápadně připomínají konkurenční výrobky a není to náhoda. Firma NOARK je postavena na konkurenčním konceptu chráničů. Proto se hned od začátku zařadil mezi špičku na našem trhu. Jiné levné konkurenční výrobky nejsou zdaleka tak kvalitní, jako od teto relativně nové značky na našem trhu.

 

Ex9CL-H
Proudové chrániče dle IEC / ČSN EN 61008-1 
ES prohlášení o shodě
 Podmíněná zkratová odolnost Inc 10 kA
 2 a 4pólové verze
 Jmenovitý reziduální proud 30, 100, 300 mA
 Jmenovitý proud až do 100 A
 Jmenovité pracovní napětí 230/400 V AC
 typy AC, A, S a S+A

 

Ex9CL-H

 

 Proudové chrániče Ex9L-H jsou vhodné pro domovní i průmyslové aplikace. Chrániče jsou založeny na klasické konstrukci s permanentním magnetem. Výhodou této technologie je napěťová nezávislost vybavovací funkce. Nenulové napětí je potřebné pouze pro funkci obvodu testovacího tlačítka T během testu chrániče. Magnetické proudové chrániče musí být pravidelně testovány s periodou jednoho měsíce. Od začátku přišla s novinkou zapojeni nulového vodiče jako prvního na proudovém chrániči, tedy z leva. Je tedy jednoduché začínat chráněnou řadu jističů právě proudovým chráničem a pokračovat jističi. Chránič firmy NOARK je možné propojit s jističi propojovacím hřebenem. Propojení lze provést z obou stran připojení, tedy ze spodní i vrchní. Tyto proudové chrániče jsou z pevných materiálů a není tedy třeba brát na ohled na odolnost. Třeba při dotahování vodičů v komoře a bát se že se jistič rozpadne, nebo strhne šroub.

Zapojení hlavni foto

Instalační proudový chránič Ex9L-H je vhodný pro domovní i průmyslové aplikace s zkratovou odolností (vypínací schopností) 10kA. Proudové chrániče lze kombinovat s širokou nabídkou příslušenství. ně kombinovatelné. Je možno použít až tří jednotek pomocných nebo signalizačních kontaktů a současně až dvou jednotek spouští. Podle nás se nemusíte jističů bát protože jsou levné. Opravdu to v tomto případě není, tak že je cena na úkor kvality. Z praxe na montáži jsme s těmito jističi velice spokojeni. Chrániče i jističe funguji stoprocentně i montáž je velice jednoduchá. Pomocí pevného přichycení na lištu DIN můžete s jističem hned začít pracovat a nemusíte se bát že se uvolní, nebo se bude hýbat při zapojení. Myslíme si, že si firmu Noark oblíbíte jak cenově tak kvalitou.

 

Ukázka Noark zapojení

Chráničové moduly se montují k instalačním jističům Ex9L-H zprava. Ostatní příslušenství je shodné pro pří- stroje řad Ex9CL-H a montuje se zleva. 

 

Klady:

 -  Zapojeni chrániče z levé strany a tedy jako prvního v radě

 -  Příjemný a kvalitní materiál

 -  Propojení jističů s proudovým chráničem do hřebenu

 -  Pevné uchycení na listě DIN

 

 Zápory:

 - Nevíme o žádném