Zpracování osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

 

Tyto zásady ochrany osobních údajů stanoví, jak společnost Elektro-Trutnov.cz s.r.o., IČO: 035 65 955, se sídlem Říční 847, 541 01 Trutnov, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C., vložka 34304, jakožto provozovatel prodejny a e-shopu elektro-trutnov.cz používá a chrání veškeré informace, které jsou společnosti předávány používáním webové stránky elektro-trutnov.cz, (dále jen „Webové stránky”). Společnost Elektro-Trutnov.cz s.r.o. se zavazuje zajistit bezpečí Vašich osobních údajů. Pokud bychom Vás požádali o poskytnutí určité informace, podle které můžete být při používání těchto webových stránek identifikováni, ujišťujeme Vás, že tato informace bude použita pouze v souladu s těmito Zásadami ochrany osobních údajů (dále jen „Zásady o OÚ“). Společnost Elektro-Trutnov.cz s.r.o. může tyto zásady čas od času změnit aktualizací této stránky. Občas byste tyto Zásady o OÚ měli zkontrolovat, abyste se ujistili, že Vám případné změny vyhovují. Tyto Zásady o OÚ jsou platné od 25. 5. 2018.

Správcem údajů je Elektro-Trutnov.cz s.r.o.

 

Poučení správce o právech subjektu údajů podle §12 a 21 ZOOÚ

(Informace o zpracování OÚ)

 

Elektro-Trutnov.cz s.r.o., jakožto správce osobních údajů, tímto informuje o způsobu a rozsahu zpracování osobních údajů, včetně rozsahu práv subjektu údajů souvisejících se zpracováním jejich osobních údajů.

Elektro-Trutnov.cz s.r.o. zpracovává osobní údaje v souladu s právem Evropské unie, zejména tedy v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady 95/46/ES ze dne 24. října 1995 o ochraně jednotlivců v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, dále též v souladu s mezinárodními smlouvami, kterými je Česká republika vázána, zejména tedy v souladu s Úmluvou o ochraně osob se zřetelem na automatizované zpracování osobních dat č. 108, vyhlášená pod č. 115/2001 Sb. m. s., a dále v souladu s relevantními vnitrostátními právními předpisy, kterým je zejména zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen “ZOOU“).

Účel a rozsah zpracování osobních údajů:

Elektro-Trutnov.cz s.r.o. zpracovává pouze přesné osobní údaje, které získala v souladu s ZOOÚ, přičemž tyto osobní údaje shromažďuje a zpracovává pouze za stanoveným účelem, v níže uvedeném rozsahu, po dobu trvání smluvního vztahu a následně tři roky po jeho skončení nebo po dobu, po kterou jí to ukládá platná zákonná úprava.

 

Základní účely zpracování osobních údajů:

 • plnění smlouvy a poskytování služeb

 • Uchování dat po dobu nezbytně nutnou dle platných zákonů

 • účetní a daňové účely

 • konání právních kroků při vymáhání pohledávek

 • splnění právní povinnosti

 • přímý marketing společnosti Elektro-Trutnov.cz s.r.o.

 • vedení zákaznické evidence

 • Poskytnutí údajů a to pouze nebytně nutných k expedici a vyřízení objednávky

   

  Rozsah zpracování osobních údajů:

  Elektro-Trutnov.cz s.r.o. zpracovává osobní údaje v následujícím rozsahu:

 • identifikační údaje: titul, jméno, příjmení,

 • adresní údaje: adresa trvalého, příp. přechodného bydliště, doručovací nebo jiná kontaktní adresa, adresa odběrného místa, telefon, emailová adresa;

 • další osobní údaje: číslo bankovního účtu, státní příslušnost.

   

  Zdroje osobních údajů:

  Elektro-Trutnov.cz s.r.o. získává osobní údaje zejména od subjektu údajů v rámci jednání o uzavření smlouvy.

  Elektro-Trutnov.cz s.r.o. vždy informuje subjekty údajů o tom, kdy je poskytnutí osobních údajů nezbytné pro poskytnutí konkrétní služby a kdy je naopak dobrovolné, avšak poskytnutí takových osobních údajů usnadní vzájemnou komunikaci mezi subjektem údajů a společností a také významně zefektivní poskytování služeb.

  Zpracovatelé a příjemci:

  Osobní údaje mohou být pro zajištění výše popsaných účelů vedle Elektro-Trutnov.cz s.r.o. a jejích zaměstnanců zpracovávány také Zpracovateli, a to na základě smluv o zpracování osobních údajů uzavřených v souladu s ZOOÚ mezi Zpracovatelem a Elektro-Trutnov.cz s.r.o. jako Správcem.

  Elektro-Trutnov.cz s.r.o. zpracovává osobní údaje manuálně i automaticky. Ochrana osobních údajů je od Elektro-Trutnov.cz s.r.o. technicky a organizačně zabezpečena v souladu s ZOOÚ. Stejné zabezpečení vyžaduje Elektro-Trutnov.cz s.r.o. i od Zpracovatelů osobních údajů.

  Elektro-Trutnov.cz s.r.o. informuje, že osobní údaje mohou být na základě zákonné žádosti předány třetím subjektům, které disponují zákonnou pravomocí vyžadovat předání předmětných osobních údajů.

   

  Práva subjektů údajů:

  Subjekt údajů je oprávněn požadovat informaci o zpracování svých osobních údajů o účelu zpracování osobních údajů, rozsahu, případně kategoriích osobních údajů, které jsou předmětem zpracování, o zdrojích osobních údajů, o povaze automatizovaného zpracování, o zpracovatelích, o příjemcích, případně kategoriích příjemců osobních údajů. 

  Elektro-Trutnov.cz s.r.o. poskytne sdělení požadovaných informací bez zbytečného odkladu, za přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí takové informace.

  V případě, že subjekt údajů zjistí nebo se domnívá, že Elektro-Trutnov.cz s.r.o. nebo smluvní zpracovatel Elektro-Trutnov.cz s.r.o. provádí zpracování osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, je subjekt údajů oprávněn:

 • požádat Elektro-Trutnov.cz s.r.o. nebo jejího smluvního zpracovatele o vysvětlení;

 • požadovat, aby Elektro-Trutnov.cz s.r.o. nebo jeho smluvní zpracovatel odstranili takto vzniklý stav; zejména je subjekt údajů oprávněn požadovat blokaci, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

  Elektro-Trutnov.cz s.r.o. vždy bez zbytečného odkladu informuje subjekt údajů o vyřízení jeho žádosti. Subjekt údajů má právo kdykoliv se obrátit se svým podnětem na Úřad pro ochranu osobních údajů.

  Pro úspěšné vyřízení Vaší objednávky je nezbytné vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů, který potvrzujete nejen vytvořením objednávky, ale také nezbytným zaškrtnutím příslušného pole v posledním kroku v košíku objednávky.

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
 

Vítáme Vás v internetovém obchodu www.elektro-trutnov.cz. Specializujeme se především na prodej elektroinstalačního materiálu. Zboží si lze také prohlédnout a zakoupit na naší kamenné prodejně v Trutnově. Nabízíme možnost platby kartou na prodejně i online platbu prostřednictvím platební brány GP Webpay. Mezi náš hlavní sortiment patři kabely, rozvaděče, vypinače a zásuvky, žárovky a zářivky, ventilátory, úložné a nosné systémy, svítidla, zemnící materiál, termostaty.

Pro stávající zákazníky také umožňujeme po Trutnově rozvoz zdarma.

 

pozorUvedené ceny již obsahují autorské a recyklační poplatky, zároveň ceny obsahují slevu za nákup přes internetový obchod Online.
V případě, že poptáváte produkt, který jste v naší nabídce nenalezli, napište na e-mail info@elektro-trutnov.cz nebo zavolejte k nám na prodejnu.

pozorPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online:  v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

©2009-2022 Elektro-Trutnov.cz - Všechna práva vyhrazena. Začátek stránky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies