Naše prodejna a sklad

Svým zákazníkům nabízíme možnost si zboží osobně vyzvednout, či prohlédnout na naší prodejně, která se nachází v centru Trutnova. Doménou naší prodejny jsou vystavené vypínače a zásuvky od firmy ABB a Schneider. Můžete si je tak přímo vyzkoušet ("osahat")  a lépe se rozhodnout při volbě designové řady. S konkrétním zvolením typu vypínače, strojku a příslušenství Vám rádi poradíme a vytvoříme kompletní nabídku.

 

Pro ty co si stále neví rady s výběrem vhodného designu, nabízíme také možnost zapůjčení vzorků vypínačů (ABB i Schneideru), které se můžete vyzkoušet přímo v pohodlí Vašeho domova.

 (foto abb kufry)

U nás naleznete téměř vše co potřebujete. Disponujeme velkým skladem, ve kterém se nachází veškerý základní sortiment potřebný pro elektroinstalaci. Pokud nenaleznete zboží, které potřebujete, nic se neděje. Ihned Vám ho objednáme a tentýž den může být u nás připraveno k osobnímu odběru, díky každodennímu závozu naším dodavatelem.   

 

Veškeré kabely se u nás prodávají na celé metry, nebo po balení. K přesnému odměření požadované délky kabelu požíváme naši speciální odvíječku.